Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Ok

KONTAKT

Primaveterina MVDr. Radek Herynk
U Školy 8, 32600 Plzeň -Černice
tel: +420 732 969 741
napište nám
IČO: 70965889
DIČ: CZ7601052217

O ordinaci

 

Věnujeme se preventivní, diagnostické a léčebné činnosti v oblasti malých zvířat a drobných savců. Pracoviště je určeno k provádění běžných veterinárních úkonů a chirurgických zákroků měkkých tkání.


Naší předností je provádění operací v inhalační anestezii isofluranem za pomoci anesteziologického přístroje s řízenou ventilací a přesným monitorintem životních funkcí. Vlastníme přístroje pro hematologické a biochemické vyšetření krve a jsme tak schopni většinu rozborů krve provést během deseti minut. Pro zajištění kvalitní péče vlastníme také sonografický přístroj a vysokofrekvenční rtg.


Mimo ordinační dobu drží veterinář pohotovost na telefonu +420 732 969 741 ( JEN PRO REGISTROVANÉ ) stálé zákazníky!!
Během pohotovosti není sloužící lékař v ordinaci přítomen, ale dojíždí do ordinace po telefonické konzultaci s majitelem.

pohotovostní příplatek 500,- Kč
pohotovostní příplatek neakutní pacient 750,- Kč
pohotovostní příplatek po 24 hodině 1000,- Kč
pohotovostní příplatek neregistrovaný pacient 1000,- Kč

Omlouváme se, ale z důvodu pracovního vytížení a nedostatku lékařského personálu poskytujeme pohotovostní službu jen pro stálé ( registrované) pacienty. Platí do odvolání. Děkujeme za pochopení.

 

Prodej krmiv a chovatelských potřeb:

 

Jsme prodejci krmiv a chovatelských potřeb od roku 2002. Provozujeme i kamenný obchod v Plzni. Zároveň jsme majitelé veterinární ordinace. Nabízíme široký sortiment krmiv, veterinárních diet a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky a drobná hospodářská zvířata.


Díky velkému obratu můžeme nabídnout zajímavé ceny, dárky ke krmení a věrnostní programy pro pravidelné zákazníky. Velkou většinu zboží máme skladem, popřípadě jsme schopni objednat a dodat do tří pracovních dní.
Pro zákazníky z Plzně a blízkého okolí je určitě zajímavá možnost osobního odběru zboží v prodejně na Slovanské třídě v Plzni bez jakýchkoli poplatků za doručení.

Zodpovědná osoba za prodej vyhrazených léčivých přípravků (držitel certifikátu ÚSKVBL)

Štěpánka Herynková
U Školy 8
326 00 Plzeň

 

 

 

Digitalizace RTG snímků

 

 

Novinkou v naší ordinaci je přímá digitalizace rtg snímků. Snímek se zobrazí během několika vteřin přímo v počítači a dá se zpracovávat podle daných potřeb jednotlivých problematik. Výhodou digitalizace je kvalitnější zobrazení než u běžného rtg a slouží k přesnější diagnostice . Snímky můžeme majiteli poskytnout na CD, nebo je zasílat elektronickou formou.

 

 

MjhiYj