Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Ok

KONTAKT

Primaveterina MVDr. Radek Herynk
U Školy 8, 32600 Plzeň -Černice
tel: +420 732 969 741
napište nám
IČO: 70965889
DIČ: CZ7601052217Veterinární ordinace Primaveterina je soukromé moderně vybavené pracoviště v Plzni - Černicích U Školy 8

Věnujeme se preventivní, diagnostické a léčebné činnosti v oblasti malých zvířat a drobných savců. Pracoviště je určeno k provádění běžných veterinárních úkonů a chirurgických zákroků měkkých tkání.


Naší předností je provádění operací v inhalační anestezii isofluranem za pomoci anesteziologického přístroje s řízenou ventilací a přesným monitorintem životních funkcí. Vlastníme přístroje pro hematologické a biochemické vyšetření krve a jsme tak schopni většinu rozborů krve provést během deseti minut. Pro zajištění kvalitní péče vlastníme také sonografický přístroj a vysokofrekvenční rtg.

Omlouváme se, ale z důvodu pracovního vytížení a nedostatku lékařského personálu poskytujeme pohotovostní službu jen pro stálé ( registrované) pacienty. Platí do odvolání. Děkujeme za pochopení.

KONTAKTY A OTEVÍRACÍ DOBA: 

VETERINÁRNÍ ORDINACE ČERNICE

U školy 8, Plzeň - veterinární ordinace, doplňkový prodej krmiv

Nově je i v ordinaci výdejní místo pro objednané zboží přes e-shop!!

ORDINAČNÍ DOBA: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00

 včetně pohotovosti na tel. +420 732 969 741 nebo na email: herynkradek@seznam.cz

 

 

YTRjN2FjZ